Fundacja Głos Ewangelii

I co teraz?

Pewnego dnia twój czas się skończy. Przyjdzie taki dzień, gdy po prostu będzie już za późno. Więc dlaczego nie miałbyś posłuchać tego, co mówi o tym Biblia i dołączyć do mnie w prostej modlitwie o przyjęcie Jezusa do twojego życia?

Decyzja płynąca z serca

Jak wyznaczyć sobie cichy czas z Bogiem, jak zrobić porządek z towarzystwem, w którym przebywamy, oraz jak stać się częścią Bożej rodziny? Jak stać się osobą, która daje zamiast brać, a także jak pozwolić Bogu, by do nas mówił i jak utrzymać tę relację na dłuższą metę.

Wiedząc czego się spodziewać

Często osoba oddająca swoje życie Jezusowi, oczekuje, że w tle odezwie się głos trąb i orkiestra dęta przy wtórze oklasków publiczności, ale przeważnie nie tak to wygląda, prawda? Czego więc możemy oczekiwać kiedy oddajemy nasze życie Jezusowi?

Ustalmy priorytety

Kiedy oddajemy nasze życie Jezusowi – musimy się dostosować, zdecydować, gdzie Go umiejscowić. I tu wielu ludzi robi błąd. I jest to jeden z najczęstszych błędów, jakie popełniamy. Żyjemy w egocentrycznym świecie, stąd się wywodzimy. Ja, ja, ja jestem pępkiem świata i wszystko kręci się wokoło mnie. Więc gdzie tutaj zmieścić Jezusa?

Cichy czas z Bogiem

Skuteczna komunikacja wymaga czasu. Niektórzy nazywają to dobrze wykorzystanym czasem, gdyż celowo przeznaczamy go na budowanie relacji. Tak to działa w kontaktach z innymi ludźmi, dlaczego więc nie miałoby tak być również w naszej relacji z Bogiem?

Ludzie którymi się otaczamy

Jeśli zastanawiamy się nad jakimiś Bożymi wskazówkami dla kogoś, kto właśnie oddał życie Jezusowi, to jedną z ważniejszych rzeczy, o której trzeba pomyśleć, będzie towarzystwo, w jakim ta osoba się obraca. Podzielę się z wami pewną prawdziwą historią.

Wspierając nas pomagasz nam inspirować innych.

Zobacz jak możesz pomóc