Fundacja Głos Ewangelii

Zostań naszym partnerem

Drogi Przyjacielu,

ktoś zapytał mnie kiedyś – Czemu wzywasz do wsparcia? Czy Bóg nie jest tym, który zawsze zaopatruje? To bardzo dobre pytanie. Od samego początku i pierwszej osoby zajmującej się pozyskiwaniem finansów w Biblii w Księdze Wyjścia 25:1-8, Bóg zaopatruje na rzecz swoich dzieł poprzez swoich ludzi. W tym fragmencie mówi Mojżeszowi, aby zebrał dary od wszystkich, których serca są skłonne do dawania. I to jest klucz! Bóg nie potrzebuje naszych pieniędzy. Chce za to naszych serc – a On wie, że tam gdzie nasz skarb tam i serce nasze.

Możesz być pewna/pewien, że traktujemy każdy dar z ogromnym szacunkiem – minimalizujemy nasze koszty administracyjne, tak abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób z Dobrą Nowiną Jezusa. Dlatego zapraszam Cię do zostania darczyńcą Fundacji „Głos Ewangelii” poprzez dokonanie bezpiecznej wpłaty on-line w tym momencie – czy to jednorazowej czy też regularnej, comiesięcznej. Ta druga możliwość jest dla „Głosu Ewangelii” niezwykle cenna, bo pozwala na zachowanie stabilnej sytuacji finansowej i na planowanie nowych projektów i inicjatyw z większą dozą pewności.

Jeżeli jesteś przekonany, że więcej osób powinno usłyszeć prawdę Ewangelii przez radio i cenisz nasze zaangażowanie w innych obszarach misji – proszę rozważ złożenie dotacji poprzez kliknięcie na przycisk poniżej. Możesz wybrać dowolną opcję, naciskając na przycisk “Wpłać teraz”, a następnie wybierając “Jednorazowo” lub “Miesięcznie” i wpisując kwotę, którą chciałbyś przekazać.

Dziękujemy za danie tego, co mogłeś. Twój dar będzie błogosławieństwem dla wielu osób – wielu z nich jeszcze nigdy wcześniej nie słyszało Dobrej Nowiny Jezusa.

Twój Brat w Chrystusie,
Henryk Dedo

Wspierając nas pomagasz nam inspirować innych.

Zobacz jak możesz pomóc