Fundacja Głos Ewangelii

Zasięg i wpływ

Dzięki wsparciu takich osób jak Ty jest możliwe nagrywanie, tworzenie i dystrybucja reportaży, rozważań Ewangelii i Kropli wieczności, z którymi każdego tygodnia docieramy do setek tysięcy naszych rodaków. Mamy także przywilej docierać do pokoleń, które idą po nas, realizując program edukacyjno-profilaktyczny „Młodość bez narkotyków” oraz ewangelizacyjne obozy młodzieżowe (Gospel Camp).

Liczby nie są najważniejsze, ale ponad 60 stacji radiowych w Polsce grających nasze programy; 140 radiowęzłów zakładów karnych i aresztów śledczych; 8000 uczniów polskich szkół objętych programem „Młodość bez narkotyków”, 3000 uczestników wakacji z Ewangelią (Gospel Camp) to – mamy nadzieję – dopiero początek.

Wsparcie darczyńców umożliwia nam docieranie z Dobrą Nowiną do słuchaczy w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej, nawet w Australii. Bóg rozszerza za sprawą życzliwych ludzi nasz zasięg i wpływ. Stąd każdego tygodnia otrzymujemy e-maile, listy, telefony i wiadomości w mediach społecznościowych, od osób poruszonych przesłaniem, które usłyszeli. Życie wielu ludzi jest zmieniane, gdy Dobra Nowina Jezusa Chrystusa dociera zupełnie nieodpłatnie do miejsc, do których często nikt nie zagląda. To dlatego Twoje wsparcie jest tak ważne.

Pamiętamy, że nie chodzi o budowanie swoich imperiów. Wszelkie zebrane środki przeznaczamy na budowanie Królestwa Bożego. Inspirują nas zmienione życia mężczyzn, kobiet i dzieci – o czym usłyszysz w naszych reportażach.

Wspierając nas pomagasz nam inspirować innych.

Zobacz jak możesz pomóc