Fundacja Głos Ewangelii

Nagie fakty – Josh McDowell

Nagie fakty – Josh McDowell

Słowo seks jest wpisywane w wyszukiwarkę Google 338 milionów razy w miesiącu. To ponad 4 miliardy rocznie, co oznacza, że jest to jedno z pięciu najczęściej wyszukiwanych haseł. Grupą najchętniej korzystającą z internetu są nastolatki. W oparciu o zdobytą wiedzę, kształtuję się nie tylko ich światopogląd. Zaczynamy już dostrzegać jak istotna dla przyszłości rodziny i całych społeczeństw jest tu Boża perspektywa.

Zapraszamy do wysłuchania zapisu spotkania z Joshem McDowellem, ojcem czwórki dzieci i dziadkiem dziesięciorga wnucząt, psychologiem od kilku dekad zajmującym się problemami rodzinnymi, podczas którego obala on – powołując się na badania naukowe i dane statystyczne – wiele fałszywych przekonań na temat seksu, funkcjonujących we współczesnej debacie publicznej jako niepodważalne.

Ci sami ludzie, którzy twierdzą, że życie seksualne to ich prywatna sprawa, domagają się od rządu, żeby refundował antykoncepcję, prowadził badania nad chorobami przenoszonymi drogą płciową, zajmował się niechcianymi dziećmi, matkami samotnie wychowującymi dzieci, finansował zabiegi aborcji. Seks poza miejscem wyznaczonym przez Boga będzie miał wiele negatywnych konsekwencji – ekonomicznych, społecznych, kulturowych.

* Pobierz darmową aplikację „Kropla wieczności” w Sklep Play lub App Store

Wspierając nas pomagasz nam inspirować innych.

Zobacz jak możesz pomóc