ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

Razem znaczy głośniej!

Pierwsze programy „Głosu Ewangelii” emitowane były w latach 60-tych XX wieku.
Dziś „Głos Ewangelii” dociera do 280 polskich miast za pośrednictwem 50 stacji radiowych. Współpracujemy ze Studiem Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, a nasze filmy dokumentalne „Bandyta”, „Metr nad ziemią”, „Adwokat ulicy” chętnie emitowane są przez programy telewizyjne takie jak TVP, TVP Kultura. 
Historia to język naszych serc. Media to język naszych czasów. Używamy obu by mówić ludziom o Jezusie. 
Jesteśmy twórcami – chrześcijańskimi dokumentalistami, dźwiękowcami.  W naszą pracę-służbę angażujemy się w pełni, ofiarując swój czas, swoje umiejętności, tworząc dokument radiowy i filmowy na najwyższym poziomie.  Ponieważ nie mamy pojęcia o robieniu pieniędzy, tworzymy nasze programy wyłącznie dzięki wsparciu studentów, przedsiębiorców, nauczycielo, robotników, prawników. To dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie nieść tysiącom Polaków przesłanie Słowa Bożego i Nadziei dostępnej każdemu w Jezusie Chrystusie.
Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się słuchać reportażu „Głosu Ewangelii”, wiesz, że to co robimy ma sens. Reportaż to historia, a historia, to więcej niż informacja. Historie, które opowiadamy to fakty, których nie można podważyć. Nasze reportaże konfrontują, uczą a czasem leczą. Jest w nich żywy głos - „Głos Ewangelii”.
Prosimy Cię o regularne wsparcie. Jeśli to możliwe zechciej wspierać nas miesięcznie jedną z następujących kwot: 20-50 zł / 100-200 zł / 500-1000 zł.
Każdy darczyńca otrzymuje od nas corocznie pełne sprawozdanie finansowe oraz roczne podsumowanie działalności – biuletyn informacyjny.

Historia to język naszych serc. Media to język naszych czasów. Używamy obu, by mówić ludziom o Jezusie. 

Jesteśmy chrześcijańskimi twórcami – reportażystami, dokumentalistami.  W naszą pracę-służbę angażujemy się w pełni, ofiarując swój czas, swoje umiejętności, tworząc dokument radiowy i filmowy na najwyższym poziomie.  Nie zajmujemy się robieniem pieniędzy, tworzymy nasze programy wyłącznie dzięki wsparciu studentów, przedsiębiorców, nauczycieli, robotników, emerytów, prawników. To dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie nieść tysiącom Polaków przesłanie Słowa Bożego i Nadziei dostępnej każdemu w Jezusie.

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się słuchać reportażu „Głosu Ewangelii”, wiesz, że to, co robimy, ma sens.

Reportaż to historia, a historia to więcej niż informacja. Historie, które dokumentujemy, to rzeczywistość, której nie można zanegować. Nasze reportaże wskazują drogę, konfrontują, niosą nadzieję. Jest w nich żywy głos - „Głos Ewangelii”.

Prosimy Cię o regularne wsparcie. Zechciej wspierać nas miesięcznie jedną z następujących kwot:  20-50 zł / 100-200 zł / 500-1000 zł.

Możesz wesprzeć nas dokonując bezpośredniego przelewu przez z tej strony internetowej (poniżej), korzystając z bezpiecznego, certyfikowanego systemu Dotpay lub robiąc przelw na konto fundacji - dane poniżej.


Dziękujemy w imieniu osób, do których dotrzemy z przesłaniem Nadziei!

 

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI ODLICZEŃ PODATKOWYCH

Płatność on-line:

Imię:
Nazwisko:
email:
Kwota w zł:

 

Przelew bankowy na konto:

Bank Pekao S.A.
00-693 Warszawa ul. Nowogrodzka 50
numer rachunku: 48 1240 6218 1111 0000 4623 7530
swift PKOPPLPW

wykonanie: www.nunointeractive.eu