Wkrótkce nowa wersja strony.
Nastąpi automatyczne przekierowanie do aktualności FB – https://www.facebook.com/glosewangelii/
Nowy sklep – https://sklepgospel.pl/

Fundacja Głos Ewangelii - Wolontariat

ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

WOLONTARIAT

Zostań reprezentantem Fundacji Głos Ewangelii w swojej lokalnej Wspólnocie chrześcijańskiej

Możesz stać się częścią Bożego dzieła ewangelizacji, które od wielu lat czyni poprzez Fundację Głos Ewangelii. Poszukujemy wolontariuszy chętnych pełnić rolę reprezentantów Fundacji Głos Ewangelii we Wspólnotach chrześcijańskich, których są członkami.

Jeżeli Twoją pasją jest dzielenie się Ewangelią, jeżeli odczuwasz radość widząc jak ludzie dzielą się Dobrą Nowiną, chcesz ich do tego zachęcać ta propozycja jest dla Ciebie.

Do zadań wolontariusza uczestniczącego w tym programie należałoby:

 - Informowanie Wspólnoty o potrzebach i prośbach modlitewnych Fundacji Głos Ewangelii

- Rozprowadzanie darmowych materiałów do ewangelizacji wśród zainteresowanych

- Przekazywanie drukowanego Newslettera zainteresowanym członkom Wspólnoty

- Promocja i sprzedaż wybranych produktów wydawniczych

- Organizacja i koordynacja przesyłania ewentualnego wsparcia finansowego od Wspólnoty

- Organizacja i koordynacja ewentualnych ewangelizacji, bądź warsztatów ewangelizacyjnych prowadzonych przez Fundację Głos Ewangelii

Jeżeli jesteś osobą chętną spróbować swych sił, jako wolontariusz-reprezentant, prosimy o odpowiednią wiadomość mailową, zawierającą informacje o:  historii Twojego nawrócenia; wspólnocie, do której przynależysz; kontakcie do osoby odpowiedzialnej za Wspólnotę - Przełożony/Pastor.

Zostań opiekunem osoby niepełnosprawnej podczas obozu młodzieżowego

Fundacja Głos Ewangelii od wielu lat organizuje młodzieżowe obozy letnie z udziałem osób niepełnosprawnych. Ich obecność na naszych obozach jest dla nas wielką radością i przywilejem. Żywimy głęboką chęć kontynuowania tej służby, dlatego poszukujemy chętnych podjęcia wolontariatu w zakresie opieki nad osobą niepełnosprawną podczas najbliższego letniego obozu młodzieżowego. Odbędzie się on w miesiącu lipcu 2010 roku.

Jako opiekun osoby niepełnosprawnej będziesz odpowiedzialny za:
- Opiekę w zakresie pomocy w utrzymaniu higieny osobistej osoby niepełnosprawnej
- Zapewnienie pomocy w zakresie uczestnictwa osoby niepełnosprawnej we wszytkich zajęciach obozowych (obsługa wózka inwalidzkiego)
- Dotrzymywanie towarzystwa osobie niepełnosprawnej oraz zachęcanie innych uczestników obozu do wspólnego spędzania czasu, rozmów, integracji
 - Pomoc przy posiłkach (w zależności od stopnia niepełnosprawności)

Wolontariat w zakresie opieki nad osobą niepełnosprawną jest wyzwaniem i wspaniałą okazją dla osób pragnących kształtować swój charakter w zakresie wytrwałości, cierpliwości, pracowitości i poświęcenia. W szczególności zachęcamy do niej studentów i absolwentów: psychologii, pedagogiki specjalnej, rehabilitacji lub kierunków podobnych. Nie jest to jednak warunkiem podjęcia wolontariatu. Chętnych prosimy prosimy o odpowiednią wiadomość mailową.

Zostań wolontariuszem wspierającym pracę biurową Fundacji Głos Ewangelii

Jeżeli jesteś mieszkańcem Warszawy, chcemy zachęcić Cię abyś wspierał Fundację Głos Ewangelii dzieląc się z nami swoim wolnym czasem. Szerokie spektrum naszej działalności wymaga dużego nakładu pracy organizacyjnej i biurowej. Poszukujemy osób, które chętnie dołączą do pracowników biura i będą wspierać ich wykonując proste i bardziej złożone prace takie jak: adresowanie i pakowanie korespondencji, kopiowanie płyt z reportażami i rozważaniami ewangelii, sprzątanie, wysyłka pocztowa.
Poszukujemy również wolontariuszy: 
- tłumaczy (j. niemiecki, j. angielski)
- korektorów i redaktorów tekstów
- autorów tekstów reklamowych
- grafików
- fotografów

Sam stwórz swój wolontariat, odpowiedni do Twojego zakresu wiedzy, umiejętności i zainteresowań

Poszukujemy osób chętnych wspierać i promować działalność Fundacji Głos Ewangelii w sposób wyjątkowy. Zależy nam na Twoim autorskim pomyśle i wykonaniu. Jeżeli lubisz samodzielną pracę twórczą, chcesz wykorzystywać wiedzę i swoje oryginalne umiejętności aby nam pomóc, skontaktuj się z nami aby rozpocząć wspólną przygodę, dla Jego sprawy.

Szczególnie poszukujemy wolontariuszy dysponujących umiejętnościami w zakresie: - grafiki – fotografii – internetu – tłumaczeń – reklamy – filmu.

wykonanie: www.nunointeractive.eu