Wkrótkce nowa wersja strony.
Nastąpi automatyczne przekierowanie do aktualności FB – https://www.facebook.com/glosewangelii/
Nowy sklep – https://sklepgospel.pl/

Fundacja Głos Ewangelii - Profilaktyka alkoholowa i narkotykowa

ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

This text will be replaced
PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA I NARKOTYKOWA
Od 2000 roku certyfikowani instruktorzy terapii uzależnień Fundacji Głos Ewangelii, spotykają się z uczniami polskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, aby pomóc im w ukształtowaniu myślenia, które pozwoli uniknąć niebezpieczeństwa, związanego z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Wykorzystując różne formy oddziaływań i prezentacji instruktorzy terapii uzależnień Fundacji Głos Ewangelii, dotarli już do ponad 200 tysięcy nastolatków z całego kraju.
Dzięki dostosowanej do percepcji młodego człowieka formule (spektakl multimedialny "Żyj poza klatką") i formie komunikacji (udział artystów) spotkania te cieszą się dużą popularnością wśród uczniów i pedagogów. Świadectwem tego są napięty kalendarz spotkań instruktorów, licznie napływające podziękowania uczestników oraz zainteresowanie ponownymi wizytami w szkołach, w których zajęcia miały już miejsce.

 

Podczas spotkania z młodzieżą instruktorzy, prelegenci i artyści poruszają między innymi następujące tematy:

- jak powstaje i czym jest uzależnienie;

- czy człowiek który pije i ćpa krzywdzi tylko siebie;  

- jakiego rodzaju konsekwencje mogą nastąpić w wyniku ćpania i picia poza  samym uzależnieniem;  

- jaki styl życia chroni przed powyższymi konsekwencjami.

 

 

 

Corocznie dostarczamy raport z naszej działalności Ministerstwu Edukacji.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o realizowanym obecnie programie i formule spotkań, lub zorganizować spotkanie w szkole, pobierz załącznik -  OFERTA  

"Ten program jest super. Cieszę się, że taki program odbył się w naszej szkole. Chciałabym, aby takich programów było więcej. Bo są OK. i pouczają nas, młodych ludzi. Dzięki wam widzimy świat taki, jaki jest a nie taki, jak bajki w telewizorze."

"Nigdy nie pomyślałabym, że wiem na ten temat tak niewiele. To było naprawdę wstrząsające i otrzeźwiające doświadczenie."

"Było bardzo ciekawie i super. Teraz wiem na 200%, że nigdy nic takiego nie będę chciała spróbować. Bo przyznam, że kiedyś myślałam, by spróbować "skuna", ale teraz wiem, że NIE!!"

"To spotkanie dało mi dużo do myślenia. Bardzo podobało mi się wyrażenie tego, co było. Teraz wiem, że na pewno nie ruszę narkotyków. Brawo!"

wykonanie: www.nunointeractive.eu