Wkrótkce nowa wersja strony.
Nastąpi automatyczne przekierowanie do aktualności FB – https://www.facebook.com/glosewangelii/
Nowy sklep – https://sklepgospel.pl/

Fundacja Głos Ewangelii - Premiery wydawnicze

ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner
This text will be replaced

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

This text will be replaced

PREMIERY WYDAWNICZE 

 

Skuteczne rodzicielstwo w świecie pełnym zagrożeń

Multimedialny cykl (4 DVD + podręcznik) poświęcony chrześcijańskiemu rodzicielstwu, które w warunkach rosnącej presji kultury -coraz mniej przyjaznej chrześcijaństwu - staje się  niezwykle trudnym wyzwaniem.                                                                                                                                                                                
Cykl porusza miedzy innymi następujace zagadnienia: Jak wychować pozytywnie nastawione dziecko w świecie pełnym negacji; Budowanie relacji opartych na silnej więzi; Jak w pełni rozwijać potencjał dziecka; Boży sposób uczenia posłuszeństw; Jak skutecznie dyscyplinować dziecko; Jak przygotować dziecko do zwyciężania największych życiowych bitew. 


Inna perspektywa 

Trzynastoodcinkowy cykl kilkuminutowych programów, dotykających różnych aspektów naszego życia. Każdy odcinek traktuje o istotnych zagadnieniach i problemach, z jakimi mierzymy się na co dzień, np: materializm, prawdziwa wielkość, przemijanie, stres, modlitwa.
                                                                                                                                                   Krótka forma, plastyczne i trafne historie, konfrontują nas z ważnymi pytaniami, których czasem łatwiej byłoby sobie nie zadać, choć z drugiej strony - znalezienie właściwych odpowiedzi, daje pokój i pewność, że idziemy przez życie właściwą drogą. Zobacz odcinki prezentacyjne - "Telewizor" i "Przepaść".


 The Gospel - Dobra Nowina

Zrealizowana z rozmachem przez twórców 'Krzyż - Jezus w Chinach' produkcja filmowa, zabiera nas w niezwykłą wędrówkę przez historię, naukę i sztukę doprowadzając ostatecznie do konfrontacji z życiem i nauką Jezusa. The Gospel - Dobra Nowina stawia na jednej szali stan ludzkiej moralności, nauki i jakości życia, na drugiej zaś bezmiar i tajemnicę wszechświata.                                                                                                         
Dramatyczne chwile ludzkości oraz momenty niezwykle piękne i zapierające dech, w konfrontacji z życiem i nauką Jezusa Chrystusa, stanowią narrację zachęcającą do pojednania się z Bogiem.
wykonanie: www.nunointeractive.eu