ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

GRAMY W II PROGRAMIE POLSKIEGO RADIA

W piątek 30 listopada, o godzinie 22:00 II Program Polskiego Radia wyemituje reportaż Fundacji "Głos Ewangelii" pt. "Dom Łazarza" poświęcony dobroczynnej działalności Stowarzyszenia Dobroczynnego "Betlejem".

Ilona Konieczna (znana jako "Doktor Judymowa" - bohaterka reportażu "Kobieta Roku") z mężem Jerzym prowadzą dom pomocy dla osób bezdomnych, miejsce, w którym potrzebujący mogą się zatrzymać na czas nieokreślony. Jedną z grup, na której starają się skupiać są wyrzuceni na śmietniki staruszkowie, którzy w Domu Łazarza mogą znaleźć schronienie do końca swoich dni.
Zapraszamy do wysłuchania reportażu w Radiowej Dwójce oraz odwiedzin strony internetowej "Domu Łazarza" - http://www.dom-lazarza.org/ i adekwatnego do Państwa możliwości wsparcia tej niezwykle cennej i trudnej inicjatywy.

Fundacja "Głos Ewangelii" wspiera Stowarzyszenie Dobroczynne "Betlejem" w ramach projektu koOperacja 

Poniżej przedstawiamy mapę regionów i częstotliwości, na których odbierać można sygnał II Programu Polskiego Radia. Do usłyszenia!


dom pomocy dla osób bezdomnych, to miejsce, w którym potrzebujący mogą się zatrzymać na czas nieokreślony. Jedną z grup, na której starają się skupiać są wyrzuceni na śmietniki staruszkowie, którzy w Domu Łazarza mogą znaleźć schronienie do końca swoich dni. 
wykonanie: www.nunointeractive.eu