ROZWAŻANIE DNIA:

"Ewangelia Jana 14: 26-31"

link do rozważań dnia
Zapraszamy do sklepu banner

POLECAMY:

» NOWOŚCI WYDAWNICZE SKLEPGOSPEL.PL

"Adwokat ulicy" • Kyle Idleman "Więcej niż fan" • "Metr nad ziemią" • Bear Grylls - "Kurz, pot i łzy. Autobiografia" • "Odważni" DVD • Chip Ingram - "Miłość, seks i trwałe relacje" DVD • "Mateusz Wichary - Najczęstsze pytania o protestanyzm" • więcej  »

EMISJE PROGRAMÓW RADIOWYCH FUNDACJI "GŁOS EWANGELII"

Audycje Fundacji Głos Ewangelii emitowane są przez następujące radiostacje:

 

Białystok KATOLICKIE RADIO „i” FM103,3

Reportaże: piątek godz. 18:15

również: 
90,9 Mońki

 

Białystok, RADIO ORTHODOXIA FM– 102,7

Reportaże: piątek, pomiędzy godz. 19:15 a 19:45

 

Ciechanów KATOLICKIE RADIO CIECHANÓW FM - 103,9

Reportaże: niedziela godz. 16.30
Rozważania Ewangelii: niedziela godz. 9.20

również: 
Maków Mazowiecki, Mława, Płońsk, Przasnysz

 

Chełm RADIO BON-TON FM– 104,9

Reportaże: niedziela godz. 7:45

również: 
Hrubieszów, Krasnystaw, Łęczna, Włodawa

 

Częstochowa RADIO FIAT FM – 94,7

Reportaże: środa, godz. 10:35, powtórka w piątek o godz. 18:40

Rozmowy z Łukaszem: środa godz. 10:15

Kwadrans z Mateuszem: piątek godz. 10:15

również: 
Blachownia, Częstochowa, Kalety, Kłobuck, Myszków, Radomsko, Zawiercie

 

Ełk RADIO 5 FM – 102,6

Reportaże: niedziela 7:40

również: 
Ełk, Grajewo, Olecko

 

Gliwice RADIO CCM FM – 93,4

Reportaże: niedziela godz. 20:30 i powtórka we wtorek godz. 23:15

również:
94,9 Andrychów, Bieruń, Chrzanów, Imielin, Kęty, Krzeszowice, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Wadowice, 
90,5 Cieszyn,
93,4 Bytom, Chorzów, Czerwionka-Leszczyny, Gliwice, Kalety, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, 
97,6 Andrychów, Bielsko Biała, Bieruń, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Kęty, Libiąż, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Skoczów, Świętochłowice, Trzebinia, Tychy, Żywiec,
107,1 Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie Zdrój, Łaziska Górne, Mikołów, Orzesze, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Skoczów, Szczyrk, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Żory

 

Grodzisk Maz. RADIO BOGORIA FM – 94,5

Reportaże: niedziela 8:30

również: 
Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów

 

Gryfice RADIO VOX GRYFICE FM – 90,7

Reportaż: środa między 17:00 a 17:30

również: 
Goleniów, Łobez, Świdwin

 

Katowice RADIO eM FM – 107,6

Reportaże: sobota 13:40

również: 
Andrychów, Będzin, Bielsko Biała, Bieruń, Blachownia, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Kalety, Kalwaria Zebrzydowska, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kęty, Kłobuck, Knurów, Kraków, Krapkowice, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Ozimek, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Rabka-Zdrój, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Skawina, Skoczów, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Sucha Beskidzka, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebinia, Tychy, Ustroń, Wadowice, Wieliczka, Wisła, Wodzisław Śląski, Wolbrom, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec

 

Konin RADIO KONIN FM – 95,8

Reportaże: niedziela godz. 8:15

 

 Legiono RADIO HOBBY FM – 89,4

Reportaże: niedziela między godz. 14:00 a 15.00

 

Leszno RADIO ELKA FM – 98,5

Reportaże: każda trzecia niedziela miesiąca między godz. 8:00 a 8:30

również: 
88,0 Kościan, 
95,9 Gostyń, 
98,5 Góra, Kościan, Leszno, Rawicz, 
101,4 Rawicz

 

Lipsko TWOJE RADIO LIPSKO Fale średnie – 0,963 MHz

Reportaże: sobota godz. 7:40, powtórka w niedzielę godz. 7:20

 

 Lublin RADIO eR FM – 87,9

Reportaże: wtorek godz. 15:10, powtórka w czwartek godz. 15:10
Kropla Wieczności:
 od poniedziałku do piątku godz. 8:10 i powtórki godz. 12:10 i 18:10

również: 
Chełm, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Nałęczów, Opole Lubelskie, Puławy, Szczebrzeszyn, Zamość

 

Łomża DIECEZJALNE RADIO NADZIEJA FM – 103,6

Reportaże: środa około godz. 10.12, powtórka środa godz. 22:15

również: 
Ciechanowiec, Kolno, Łomża, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Pisz, Zambrów

 

Łowicz RADIO VICTORIA FM – 94,7

Reportaże: środa, niedziela godz. 17:30

również:
93,8 Kutno, Łęczyca, Zgierz
94,7 Biała Rawska, Brzeziny, Opoczno, Rawa Mazowiecka, Skierniewice
96,7 Biała Rawska, Głowno, Łowicz, Skierniewice, Żyrardów, Łowicz
103,5 Biała Rawska, Głowno, Grodzisk Mazowiecki, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Płock, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Sochaczew, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Żyrardów
98,1 Biała Rawska, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Skierniewice, Żyrardów

 

Łódź RADIO ŻAK FM – 88,8

Reportaże: niedziela godz. 14:45, piątek godz. 17:45

również: Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Łódź, Pabianice, Zgierz

 

Opole RADIO PLUS OPOLE FM – 107,9

Reportaże: sobota godz. 18:15

również: 
89,6 Dobrodzień, Gliwice, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Lubliniec, Olesno, Opole, Ozimek, Prudnik, Pyskowice, Strzelce Opolskie, 
96,7 Nysa, 
107,9 Brzeg, Dobrodzień, Głubczyce, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kępno, Kluczbork, Krapkowice, Lubliniec, Nysa, Olesno, Oława, Opole, Ozimek, Prudnik, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Syców

 

Ostrołęka RADIO OKO FM – 88,5

Reportaże: niedziela godz. 9:35

Rozważania Ewangelii: niedziela godz. 8:35

również: 
70,37 Ciechanów, 
106,7 Różan

 

Ostróda RADIO MAZURY FM – 101,5

Reportaże: poniedziałek godz. 23:00

Rozważania Ewangelii: niedziela godz. 9:15 i powtórka niedziela godz. 22:45

również: 
89,4 Olsztynek, 
96,4 Morąg, 
101,5 Morąg, Ostróda

 

Pelplin KATOLICKIE RADIO GŁOS FM – 91,4

Reportaże: piątek godz. 12:40

Kropla Wieczności: od poniedziałku do soboty godz. 6:45

również:
91.4 Kwidzyn, Malbork, Pelplin, Starogard Gdański, Tczew
94.2 Kartuzy, Kościerzyna
97.1 Chojnice, Człuchów

 

 Płock KATOLICKIE RADIO PŁOCK FM– 104,3

Reportaże: czwartek godz. 19:10

Kropla Wieczności: od poniedziałku do piątku godz. 6:10

również:
104.3 Gostynin, Kowal, Płock, Włocławek

 

Poznań RADIO EMAUS FM – 89,8

Reportaże: poniedziałek godz. 23:00; powtórka niedziela godz. 8:10

również:
89,8 Poznań, Szamotuły, Wągrowiec,
90,4 Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Szamotuły,
106,2 Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kościan, Leszno, Śrem, Środa Wielkopolska, Września

 

Przemyśl, KATOLICKIE RADIO FARA – 98,2 FM; 104,5 FM

Reportaże: sobota, godz. 9:45-10:00
Kropla Wieczności: od poniedziałku do piątku godz. 9:00

również:
98.2 Dynów, Jarosław, Pruchnik, Przemyśl, Przeworsk, Radymno, Sieniawa
104.5Brzozów, Jasło, Krosno, Sanok

 

 Rzeszów, RADIO Via FM – 94,1 oraz 103,8

Reportaże: sobota godz. 14:40, powtórka niedziela 11:10

Kropla Wieczności: od poniedziałku do piątku godz. 8:10, powtórki o 19:55

również:
94,1 Brzesko, Busko-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Głogów Małopolski, Gorlice, Jasło, Kazimierz Wielka, Kolbuszowa, Mielec, Pilzno, Połaniec, Sandomierz, Strzyżów, Tarnów
103,8 Annapol, Biłgoraj, Brzozów, Dębica, Dynów, Głogów Małopolski, Janów Lubelski, Połaniec, Sandomierz, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg

 

Siedlce, Katolickie Radio Podlasie – 101,7 FM; 106 FM

Reportaże: niedziela pomiędzy godz. 11:00 a 12:00;

Kropla Wieczności: od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 7:00 – 8:00; powtórka pomiędzy godz. 17:00 – 18:00

również:
101.7 Biała Podlaska, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Dęblin, Garwolin, Góra Kalwaria, Hajnówka, Kock, Lubartów, Łapy, Łuków, Międyrzec Podlaski, Mińsk Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Parczew, Radzyń Podlaski, Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Terespol, Węgrów, Włodawa, Wołomin, Wysokie Mazowieckie, Wyszków, Zambrów, Żelechów,
106.0 Dęblin, Garwolin, Łuków, Żelechów

 

Suwałki RADIO 5 FM – 91,2

Reportaże: niedziela godz. 7:40

również:
97,7 Augustów,
94,1 Olecko,
107,5 Gołdap

 

Tarnobrzeg RADIO LELIWA FM – 104,7

Reportaże: niedziela godz. 19:00

również:
93,5 Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg,
104,7 Annopol, Janów Lubelski, Kolbuszowa, Kraśnik, Nowa Dęba, Opatów, Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg

 

Teresin KAT. RADIO NIEPOKALANÓW FM – 102,7

Reportaże: piątek 14:10 i powtórka w sobotę godz. 15:20 i 19:00

również:
98,6 Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Brzeziny, Głowno, Łask, Łęczyca, Łódź, Pabianice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Zgierz
102,7 Biała Rawska, Głowno, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Sochaczew, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa, Żyrardów

 

Warszawa RADIO WARSZAWA FM – 106,2

Spotkanie z Markiem: sobota godz. 7:30, powtórka niedziela godz. 13:40

Reportaże: sobota godz. 16:30, powtórka niedziela godz. 13:30

również:
Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Warka, Warszawa, Wołomin, Żyrardów

 

Wieluń RADIO ZIEMI WIELUŃSKIEJ FM – 88,6

Reportaże: niedziela godz. 7:15

również:
97,7 Działoszyn

 

 Włocławek RADIO HIT FM – 107,6

Reportaże: niedziela pomiędzy godz. 10:20 a 11:00;

Kropla Wieczności – od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 10:20 a 11:00

również:
107,6 Ciechocinek, Kowal, Lipno, Lubraniec, Włocławek

 

Wrocław RADIO RODZINA FM – 92,00

Reportaże: niedziela godz. 18:15

również:
92,0 Brzeg, Brzeg Dolny, Grodków, Jawor, Namysłów, Oleśnica, Oława, Strzelin, Syców, Wołów, Wrocław,
94,8 Brzeg, Grodków, Oława, Strzelin, Ząbkowice Śląskie,
98,1 Świdnica,
107,2 Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko,
94,0 Brzeg, Grodków, Oława

 

Zakopane Radio ALEX FM – 105,2

Reportaże: poniedziałek pomiędzy godz. 18:30 a 19:30

również:

105,2 Nowy Sącz, Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Zakopane

 

Zamość KAT. RADIO ZAMOŚĆ FM – 90,1

Reportaże: piątek godz. 12:30 i powtórka sobota godz. 17:35

Rozważania Ewangelii  poniedziałek godz. 12:30 i powtórka sobota godz. 17:10

również:
Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Krasnystaw, Lubaczów, Sieniawa, Szczebrzeszyn, Tomaszów Lubelski, Zamość

 

Zbrosza Duża KAT. RADIO Zbrosza Duża FM – 95,1

Reportaże: niedziela pomiędzy godz. 13:00 a 14:00

również:
95,1 Białobrzegi, Grójec, Warka

 

AUDYCJE OGÓLNOPOLSKIE:

Trans World Radio Fale krótkie 41 i 49 m.

niedziela godz. 7:45 oraz poniedziałek godz. 7:45

 

RADIA ZAGRANICZNE:

Australia, Adelajda PBA FM 89,7 FM – 89,7; piątek godz. 18:00 – audycja „Dobra Nowina”

Australia, Perth MULTI CULTURAL FM – 95,3; środa godz. 16:30

Australia, Sydney RADIO 89,3 FM FM – 89,3; niedziela pomiędzy godz. 19:00 a 20:00

USA WPNA RADIO, Chicago AM – 1490; niedziela pomiędzy godz. 17:00 -18.00

USA RADIO ŹRÓDŁO ILLINOIS AM - 1080; niedziela pomiędzy godz. 20:00 a 22:00

 

RADIA INTERENTOWE:

Radio Katolickiej Odnowy:

Rozważania Ewangelii: od poniedziałku do niedzieli o godz. 8:00, 21:00, 24:00

Reportaże: sobota i niedziela godz. 1:00, 10:00, 19:00

 

Radio Ewangelista:

Reportaż: od poniedziałku do piątku godz. 14:00;

Powieść Nicky Cruz opowiada: sobota godz. 21:00 , powtórka w niedz. o 20:00

 

Radio CEL:

Reportaże od poniedziałku do soboty o godz. 14:20

 

Radio Opoka.fm:

Emisja od poniedziałku do piątku w blokach pomiędzy 13:00 a 17:00 oraz 20:00 a 23:30

 

Radio Chrześcijanin:

Reportaż: wtorek, czwartek, niedziela godz. 13:00 i powtórka 19:30; sobota godz. 13:00; niedziela 13:00 i 19:30 powtórka

Rozważania Ewangelii: wtorek, czwartek godz. 10:30 i powtórka 21:00; środa, piątek godz. 14:45 i powtórka 21:00; sobota godz. 15:00 

 

By sprawdzić, która z powyższych stacji obejmuje zasięgiem Twoje miasto, kliknij tu >>>>>>

wykonanie: www.nunointeractive.eu